Ideje a vize
Kniha Text
Zpětná vazba

Zpětná vazba

Tou nejhodnotnější zpětnou vazbou, kterou mi můžeš poskytnout, je Tvůj názor. Budu rád, když mi napíšeš o tom, jak na Tebe působí mé myšlení, má tvorba, ale třeba i způsob její prezentace. Nebráním se po domluvě i osobní diskusi. Kontaktovat mě můžeš emailem (autor.matous@gmail.com) nebo na FB.


Další možností, jak mi poskytnout zpětnou vazbu k mé tvorbě, je podpora mého díla, mé osoby či idejí, které považuji za hodné pozornosti. Jak již zmiňuji v sekci "Ideje a vize", budu rád, když mi někdo bude chtít pomoci s překladem knihy Text do cizího jazyka, pomoc s distribucí Textu nebo vydáním dalšího nákladu této knihy.


Přál bych si psát dál a pomůže mi, když budu vědět, že jdu správným směrem. Doufám, že by snad má tvorba mohla přispět i k mé osobní nezávislosti a tak ačkoli své dílo předávám čtenářům bezplatně a bezpodmínečně, budu potěšen i jakoukoli formu materiální podpory. V současnosti nejsem podnikatel, a proto můžu legálně přijmout pouze dary do určité výše. Pokud by snad hodnoty darů na podporu mého psaní přesáhly zákonnou mez, vše vypořádám v souladu s legislativní nutností. Pro finanční podporu mého konání můžeš aktuálně využít tento QR kód s platbou na účet nebo poslat libovolný příspěvek na 1347196027/3030.


Netrvám na tom, aby se podpora mého konání týkala přímo mě. Pokud chceš udělat něco na oplátku za umění, které poskytuji, nebo na podporu myšlenek, které proklamuji, tak prosím buď:


Pokud máš možnost věnovat prostředky na něco, co má smysl, pomoz podpořit vzdělávací projekty ve třetím světě, organizace zabývající se záchranou ohrožených druhů a přírodního bohatství. V této oblasti rád doporučím konkrétní segmenty či se s potěšením zúčastním Tebou navržené smysluplné iniciativy. Mám také vizi na podporu jednoho velice konkrétního vzdělávacího projektu ve třetím světe, v případě zájmu na jeho podporu či participaci mě prosím kontaktuj.

Aktuální info na Facebooku